REGULAMIN FORUM TRIODA

Teoria lamp elektronowych, techniki próżniowe, zagadnienia konstrukcyjne. Nic dodać, nic ująć. Wszystko o lampach.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

admin
administrator
Posty: 547
Rejestracja: ndz, 6 kwietnia 2003, 12:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

REGULAMIN FORUM TRIODA

Post autor: admin »

Regulamin Forum TRIODA

-1-

Akt zarejestrowania się na Forum TRIODA stanowi jednocześnie akceptację i zobowiązanie Użytkownika do przestrzegania zasad niniejszego Regulaminu.

-2-

Każdy nowy Użytkownik w momencie otrzymania potwierdzenia rejestracji posiada ograniczone możliwości dostępu do funkcji Forum polegające na konieczności akceptacji jego wypowiedzi przez Moderatora, przed jej ukazaniem się na Forum. Akceptacja nie jest wymagana w dziale Ogłoszenia.

-3-

Ograniczenie dostępu do funkcji Forum przez nowego Użytkownika jest usuwane przez Administratora po zaakceptowaniu trzech kolejnych wypowiedzi nie wymagających żadnej ingerencji ze strony Moderatorów.

-4-

Użytkownik zobowiązuje się wypowiadać w wątkach zgodnie z tematyką odpowiedniego Działu Forum z zachowaniem właściwej kultury wypowiedzi i zasad pisowni.

-5-

Forum TRIODA jest forum moderowanym przez Użytkowników zwanych Moderatorami, którym przydzielono specjalne prawa do ingerencji w tok dyskusji.

-6-

Moderator może podzielić wątek i/lub przesunąć go do innego Działu, który według jego opinii jest lepiej dopasowany do tematu dyskusji. Podział i/lub przesunięcie wątku nie musi być przez Moderatora komentowane. Ewentualne uwagi dotyczące podziału i/lub przesunięcia wątku Użytkownicy mogą podać bezpośrednio w zmodyfikowanym wątku. Taki komentarz nie stanowi naruszenia regulaminu i po rozstrzygnięciu wątpliwości nie może być skasowany przez Moderatora a jedynie przeniesiony do Kosza.

-7-

Moderator może poprawić post Użytkownika. Fakt wykonania poprawki jest dokumentowany w ramach edytowanego postu, w niezależnym poście w obrębie wątku lub przez przesłanie do Użytkownika informacji pocztą prywatną.

-8-

Moderator może przesunąć post lub wybrane posty łamiące regulamin do Kosza, gdzie są widoczne dla innych Użytkowników. Przesunięcie wypowiedzi do Kosza nie wymaga komentowania przyczyny przeniesienia.

-9-

W szczególnych przypadkach Moderator może skasować wypowiedzi lub przenieść je do specjalnej wersji Kosza, która nie jest widoczna dla innych Użytkowników. Przez szczególny przypadek należy rozumieć:

- wypowiedzi zawierające wulgaryzmy lub treści obraźliwe mogące naruszać dobra innych Użytkowników lub osób trzecich,
- pojedyncze wypowiedzi, których wydzielenie z wątku i przeniesienie do Kosza powoduje utratę sensu i niemożność zrozumienia kontekstu przez Użytkowników przeglądających zawartość Kosza.

-10-

Użytkownik naruszający zasady regulaminu może zostać ukarany przez Moderatora przez: danie ostrzeżenia, ograniczenie praw dostępu w formie zestawu funkcji przydzielonego dla nowego Użytkownika, zawieszenia czasowego konta lub usunięcia konta.

-11-

Uczestnicwo w Forum TRIODA jest dobrowolne. Każdy Użytkownik piszący na Forum i biorący udział w dyskusjach przekazuje informację, która staje się publiczną własnością całej społeczności Forum TRIODA.

-12-

Każdy Dział Forum może posiadać dodatkowy regulamin uzupełniający, którego przestrzeganie podlega analogicznym zasadom jak Regulamin Forum.

Zablokowany