Zmartwienie młośników Lamp elektron.

Jeśli informacja nie pasuje do żadnego działu, a musisz się nią podzielić - zrób to tutaj.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

Awatar użytkownika
tszczesn
moderator
Kontakt:

Re: Zmartwienie młośników Lamp elektron.

Post autor: tszczesn »

No i temu służą podatki i prawo pracy tudzież podobne rozwiązania. Sprawiedliwy system podatkowy od tego m.in. jest, zapewnić właściwe funkcjonowanie tych elementów otaczającej rzeczywistości z której się korzysta, obejmującej również takie elementy jak np. wiedza pracowników (czyli szkolnictwo). Sensowne [prawo pracy, czyli zapewniające zabezpieczenia emerytalne, chorobowe, jakieś formy zabezpieczenia przed bezpodstawnym zwolnieniem, złymi warunkami pracy itp. Tak, aby zapewnić wytwórcom dochodu partycypację w tym dochodzie

Awatar użytkownika
kaem
625...1249 postów
625...1249 postów

Post autor: kaem »

tszczesn pisze:
pn, 4 maja 2020, 21:01
I naprawdę nie robi mi różnicy czy prezes mojej firmy nazywa się Helmut, Mosze czy Andrzej,
Byle nie Janusz :)
Stoję przed jakąś dziwaczną trąbą.

Awatar użytkownika
TooL46_2
1875...2499 postów
1875...2499 postów

Post autor: TooL46_2 »

kubafant pisze:
pn, 4 maja 2020, 20:11
Za cara też miejscowi mieli zatrudnienie, podatki były płacone, wszystko było w porządku. To po co nam własne państwo, jak wszystko i tak należy do Niemca czy innego żyda?
Jak widze tolerancji tobie brak a zadufania w sobie masz nadmiar :? Moze kiedys z tego wyrosniesz. Nie moj problem bo twoje posty nie beda mi sie juz pojawialy, podobnie jak twojego idola. Au revoir!
Pozdr,
-Tomek Drabas
________
‎"One should not pursue goals that are easily achieved. One must develop an instinct for what one can just barely achieve through one's greatest efforts."
—Albert Einstein

tomdrabas.com

Awatar użytkownika
kubafant
1875...2499 postów
1875...2499 postów

Post autor: kubafant »

Dziękuję za tę bezcenną informację oraz wnioski na mój temat, wyciągnięte po latach znajomości :lol:

Janusz
625...1249 postów
625...1249 postów

Post autor: Janusz »

kaem pisze:
wt, 5 maja 2020, 23:51
Byle nie Janusz :)
Ha ha ha...
Poczuł się już Kolega duszą towarzystwa?
I nie, proszę nie zalecać mi odrobiny luzu, po czterdziestotysięcznym żarciku tego typu, ma się już dość. Będzie się Kolega naśmiewał w ten sposób z kontrahenta? Sądzę, że jednak nie, ewentualnie za plecami, ale w oczy jednak nie... No właśnie.
Ktoś kiedyś napisał, że dom podzielony się nie ostoi... Robią z nami, co chcą.
Żarciki z Januszy; żarciki o babci, której należy zabrać dowód; sort I sort II; katole; ciemnogród, lewactwo, prawactwo... ...polskie obozy zagłady... ...aplikacje dzielące ludzi na klasy w zależności od prawdopodobieństwa zarażenia koronawirusem...
No ale śmiejmy się.
785mm

Awatar użytkownika
Jurek O
500...624 posty
500...624 posty
Kontakt:

Post autor: Jurek O »

Thereminator pisze:
pn, 4 maja 2020, 14:27
Zobaczymy...
No to patrz :twisted:
Załączniki
12BA6_1.JPG
12BA6_2.jpg

ODPOWIEDZ