Regulamin Działu

Przed wypowiedzią bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem tego działu.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn

admin
administrator
Posty: 489
Rejestracja: ndz, 6 kwietnia 2003, 12:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Regulamin Działu

Post autor: admin » wt, 3 października 2006, 14:59

Szanowny Użytkowniku

Znajdujesz się w dziale o specyficznym charakterze. Możesz tu zadać pytanie lub prowadzić dyskusje związane z tematyką lampową bez obawy, że problem, który poruszasz jest prosty, a zadawane pytanie banalne.
Jeśli jesteś na początku drogi w tematyce lamp elektronowych i z tego lub jakiegokolwiek innego powodu czujesz obawy przed wypowiedzeniem się na Forum, zrób to tutaj. Jeśli chcesz poruszyć temat, który był już dyskutowany w innym dziale, a chciałbyś zrobić to jeszcze raz, zrób to tutaj. Pamiętaj jednak, że nie wszyscy Użytkownicy Forum zaglądają do tego działu. Może się zdarzyć, że na zadane pytanie nie uzyskasz odpowiedzi, gdyż Użytkownicy uznają, że odpowiedź można znaleźć w już prowadzonych dyskusjach.
Dlatego chciałbym zachęcić wszystkich, by mimo zasad panujących w tym dziale korzystali z możliwości przeanalizowania dotychczasowej zawartości Forum (słynna opcja SZUKAJ).

Zasady stosowane w tym dziale są proste:

1. Poruszony problem powinien dotyczyć tematu lamp elektronowych. Posty, które nie są związane z tematem będą usuwane przez administratora bez podawania przyczyny i tłumaczenia się.

2. Odpowiedzi, w ramach których nie są zawarte żadne użyteczne informacje będą usuwane przez administratora. Do tego typu odpowiedzi zaliczamy stwierdzenia w stylu: poszukaj sobie na Forum, to już było omawiane itd. Jeśli chcemy kogoś poinformować, że temat był już poruszany to proszę o podanie odnośnika do dyskusji – taka wypowiedź niesie w sobie użyteczną informację.

3. Dział został założony jako przedsięwzięcie tymczasowe. W razie jego likwidacji tematy zostaną przesunięte do odpowiednich sekcji Forum.

4. Nie raportujemy wypowiedzi w tym wątku, jeśli spełniają one wymagania punktu 1.
Zapraszam do swobodnej dyskusji.

Zablokowany