wydzielono z: Transformator K-211

Na umieszczone tutaj wątki niechaj spadnie zasłona milczenia. Ponieważ formalnie 'nie istnieją' naprawdę nie ma sensu się nimi zajmować.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, Piotr

Zygmunt_mt
125...249 postów
125...249 postów

wydzielono z: Transformator K-211

Post autor: Zygmunt_mt » pt, 28 lipca 2017, 12:59

Boguś pisze:Co jest nie tak z tym transformatorem ? Ano po pierwsze przekrój rdzenia, nie 25cm^2 tylko ledwo 17cm a to spora roznica. Fakt faktem ze to jest transformator głosnikowy jednak jest to transformator radiowezłowy do zasilania lini radiowezłowej o napięciu 50 lub 100V z polskiego tranzystorowego wzmacniacza 100watowego firmy Polkat wyjscie 4 omy, lub poprzez rzeczony transformator do zasilania lini. A na koniec wyjasnienie ze mam gdzies opinie o miejscu przechowywania przez Szanownego Kolegę moich postów a ich ilośc to wyłacznie moja sprawa. I po twojej odpowiedzi przeszła mi ochota na podpowiedzi i dalsza dyskusje w tym temacie.
Tak z ciekawości , przeczytałem Kolego wybiórczo dość, (przyznaję) część, Twoich (dość nędznych w treści postów-czyżbyś "nabijał licznik " ? ), Najbardziej, spodobał mi się post , że "kobyła nie ma jaj" . A skąd Ty to wiesz Kolego ? Widziałeś kiedyś kobyłę ? Ja widziałem. I nawet widziałem jak się " źrebi". Więcej Kolego pokory. Nie przede mną, a przed życiem, bo za brak pokory ono,(życie) , Cię wcześniej , czy później ukarze. Ja równam, do lepszych, a miernotom na pohybel (to jest moje określenie, znikąd "nie sklikane") Jak nie znasz ostatniego słowa, (pohybel) , to spytaj Kmicica z Potopu, lub vide Wikipedia. Nawet Pan Były Prezydent, korzystał. Z niej.

Boguś
1875...2499 postów
1875...2499 postów
Kontakt:

Re: Transformator K-211

Post autor: Boguś » pt, 28 lipca 2017, 16:31

Kolego Zygmunt_mt
ad1. Co cię obchodzi jakość moich postów ? czy ktoś pytał cię o zdanie? Licznik nabija sie na Elektrodzie.
ad2. Niektórzy znają sie na żartach
ad3. Kobyłę widzialem a nawet pilem ciepłe mleko od niej.
ad4. Pilnuj zeby Ciebie zycie nie pokarało.
ad5. Znaczenie słowa pohybel znam. Nie znasz mnie a na pochybel mi życzysz? dziekuję.
Ja się tylko grzecznie zapytałem czy cos ci sie nie pomyliło z tym transformatorem.
I co twoje wypowiedzi mają wspólnego z tematem ?

Zygmunt_mt
125...249 postów
125...249 postów

Re: Transformator K-211

Post autor: Zygmunt_mt » pt, 28 lipca 2017, 19:53

Czytasz nieuważnie, bez zrozumienia, piszesz niepoprawnie(napisałeś POCHYBEL). I tyle, krótko. The end.

Zablokowany