Zmiany w Kąciku Audiofilskim

Na umieszczone tutaj wątki niechaj spadnie zasłona milczenia. Ponieważ formalnie 'nie istnieją' naprawdę nie ma sensu się nimi zajmować.

Moderatorzy: gsmok, Romekd, tszczesn, Piotr

szaza

Zmiany w Kąciku Audiofilskim

Post autor: szaza » ndz, 5 marca 2017, 10:43

gsmok pisze:Moja wina jeśli sprawa nowego ukrytego działu nie jest dla wszystkich oczywista.
Dział o nazwie Kącik Audiofilski pozostaje bez zmian. W nim nadal można prowadzic rozsadne audiofilskie dyskusje. Nowy, niewidoczny dział nazywa się:
Zagadnienia audiofilskie w czystej postaci.

Tak więc dział Kącik Audiofilski jest widoczny!!!! Budzące kontrowersje dyskusje będą przenoszone z niego do działu Zagadnienia audiofilskie w czystej postaci. Tam dyskusje mogą obserwowac lub w nich uczestniczyc tylko członkowie Grupy Audiofile.

UFF Myśle, że ten post rozwiewa wszystkie wątpliwości :wink:

Kto może ocenić co jest audiofilizmem a co czystym audiofilizmem ? Ale jaja , heheheh

szaza

Re: Zmiany w Kąciku Audiofilskim

Post autor: szaza » ndz, 5 marca 2017, 10:45

Bardzo Was proszę dopracujcie mechanizm bo jest niewłaściwy .

Jeżeli mówimy o audiofilizmie to o nim jako całości. Te sztuczne twory są produkowane , po to aby zamknąć mi usta lub takim podobnym do mnie.

To nie jest ładne. A po dodaniu otoczki wielu inwektyw skierowanych do mojej osoby jest to smutny obraz.

=========================
Chciałem byc uprzejmy i otwarty. Nie przeczę, że nazwa nowego działu nie mogłaby byc inna/lepsza. Może jeszcze lepiej aby jednak tego działu nie było :? . No cóż, tak czy owak starałem się.
Zważywszy na Twoje wypowiedzi po otwarciu działu sądzę, że przynajmniej na jakiś czas wszystkim nam dobrze zrobi zajęcie się innymi bardziej pożytecznymi dyskusjami na Forum. Zakładam tymczasową blokadę konta i na razie Panie Kolego :?
gsmok

Zablokowany